Renault 21 onderdelen
Filter insert
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 200 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
- -47%
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Brembo
| Gewicht [kg] | 0,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 126,2 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 58,3 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
| WVA-nummer | 20410 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82033300 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 100,1 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21463 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 3,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,8 |
| Type boring / aantal gaten | 04/06 |
| Binnendiameter [mm] | 131,5 |
| Minimale dikte [mm] | 17,7 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20,1 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 41,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12,7 |
| Buitendiameter [mm] | 238 |
| Aanvullende informatie | PRO |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04/08, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf
| Gewicht [kg] | 5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,8 |
| Type boring / aantal gaten | 04/08 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 229,5 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 53 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 278 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 73 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tweedelige remtrommel |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12,8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | RS8WYPB5 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | CET9 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | S9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N7YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N6YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC6YCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, LED, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | C5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.