×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 21 onderdelen
Simson E-bike spray 200ml Simson 5321049
5321049
De Simson E-bike spray is geschikt voor alle elektrische onderdelen van de E-bike, zoals stekkers en relais. De spray heeft een vocht verdrijvende, vochtwerende en reinigende werking. Hierdoor voorkomt de spray dat stekkers en andere verbindingen, zoals de verbinding van uw accu en display met de e-...
€ 8,41
€ 8,41
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,61
€ 22,88
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Vinove Navulling Silverstone Vinove 1710931
1710931
Navulling Vinove luchtverfrisser Silverstone met een verfijnde combinatie van geuren van citroen, lavendel en kruiden. Deze navulling past in alle Vinove Original luchtverfrissers en gaat tot 90 dagen mee.
€ 6,64
€ 5,31
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Wonderboom Luchtverfrisser Green Forest & Bergamot Wonderboom 1710546
1710546
Verfris de auto met de bekende Wonderboom luchtverfrisser Fresh Water een subtiele mix en associatie van 2 geuren Groene Thee en Bergamot. De wonderboom is de meest verkochte luchtverfrisser voor auto&rsquos ter wereld. Het is de enigste luchtverfrisser die 7 weken lang natuurlijke frisheid garandee...
€ 3,38
€ 2,23
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF 54459
B13
54459
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 103,21
€ 88,77
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF 55054
B13
55054
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 52 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 470 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 115,19
€ 115,19
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF 55559
B13
55559
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 122,94
€ 104,50
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF 57113
B13
57113
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 150,89
€ 150,89
Tijdelijk uitverkocht
Accu VMF EFB570650
B13
EFB570650
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 174 |
| Lengte [mm] | 277 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
€ 205,70
€ 205,70
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032006
60/55, H4, Halogeen
032006
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 6,85
€ 6,16
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032007
60/55, H4, Halogeen, P43t-38
032007
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 4,10
€ 3,69
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032107
21/5, P21/5W, BAY15d
032107
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
€ 5,58
€ 5,02
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032217
C5W, SV8.5
032217
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
€ 6,80
€ 6,12
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Rotor Valeo 664203
DUCELLIER, Geen ontstoring
664203
| Voor fabrikant | DUCELLIER |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Geen ontstoring |
€ 6,45
€ 6,26
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsset Valeo 809135
52,3 x 41,1, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Met druklager
809135
| Gewicht [kg] | 50,3 |
| Max. overdraagbaar draaimoment van koppelingsschijf [Nm] | 2700 |
| Voorspankracht [N] | 31500 |
| Aantal tanden | 10 |
| Spiebaan | 52,3 x 41,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel |
€ 1.205,79
€ 735,53
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Motorolie Motul 104720
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
104720
| Bruto gewicht [kg] | 3,692 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
€ 157,46
€ 62,98
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Remvloeistof Motul 105836
ISO 4925 (5.1, 4+3), SAE J1703, Fles, DOT 5.1
105836
| Bruto gewicht [kg] | 1,251 |
| DIN / ISO | ISO 4925 (5.1, 4+3) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
€ 48,45
€ 22,29
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set ABE C0P001ABE
Achteras, Met voering, TRW
C0P001ABE
| Diameter [mm] | 228,6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remsysteem | TRW |
€ 66,11
€ 27,77
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set ABE C0P002ABE
Grijs gietijzer, Achteras, Met voering, TRW
C0P002ABE
| Gatdiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Diameter [mm] | 180 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remsysteem | TRW |
€ 43,86
€ 17,11
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Accu Exide EB500
EN, B13
EB500
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 50 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 450 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 116,16
€ 91,77
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Accu Exide EC700
EN, B13
EC700
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | CLASSIC * |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 315,12
€ 116,60
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Bosch 0 242 236 576
M 14 x 1,25, 20,8
0 242 236 576
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
€ 36,86
€ 29,49
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Knecht OC 467
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
OC 467
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 249 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
€ 11,62
€ 6,39
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,24
€ 5,70
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion OE011/T10
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
OE011/T10
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | RS9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,26
€ 6,03
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Distributieriem kit SKF VKMA 06101
Zwart, Met afgerond tandprofiel
VKMA 06101
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 19,2 |
| Aantal tanden | 125 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
€ 76,35
€ 62,61
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, waswaterleiding Herth+Buss Elparts 54271026066
Blisterverpaking, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
54271026066
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitstuk |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Buislengte [mm] | 500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Hoeveelheid | Set |
€ 74,00
€ 19,24
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Lampen sets Mijnautoonderdelen DW H7NP
DW H7NP
Night Premium +80% Blauw H7 55W/12V/3500K Halogeen Lampen, set à 2 stuks (E13)
Deze lampen imiteren Xenon verlichting en geven krachtige en heldere lichtstralen af (tot 80% meer licht!). Het UV-glas voorkomt het vergelen van de reflectoren. Wordt per set à 2 stuks geleverd.
De lampen geven een ste...
€ 26,56
€ 20,98
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Subwoofers JBL JB STAGE122
JB STAGE122
JBL Stage 122
12'' SUBWOOFER1000 WATT12'' (300mm) High-performance Car SubwooferDe scherp geprijsde JBL Stage auto-subwoofers zijn ontworpen om high-output, low-distortion bas te leveren voor maximaal 1000 watt piekvermogen. Verkrijgbaar in twee maten - 10'', 12'' - voor elk soort voertuig, van comp...
€ 120,40
€ 120,40
Tijdelijk uitverkocht