Renault 21 onderdelen
| Binnendiameter [mm] | 16,2 |
| Buitendiameter [mm] | 21,9 |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kopdiameter | 10,5 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Inbouwdiameter [mm] | 8,2 |
| Lengte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met buitendraad, M7x1
| Sleutelwijdte | 7 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M7x1 |
| Lengte [mm] | 29 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, LUCAS/GIRLING, PISTON KIT+GUIDEPINS
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | LUCAS/GIRLING |
| Versie | PISTON KIT+GUIDEPINS |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, TRW, PISTON KIT+GUIDEPINS
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 48 |
| Remsysteem | TRW |
| Versie | PISTON KIT+GUIDEPINS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12/11, BENDIX/LUCAS, WITH GUIDE PINS
| Diameter 1/2 [mm] | 12/11 |
| Complete set | |
| Remsysteem | BENDIX/LUCAS |
| Versie | WITH GUIDE PINS |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22/13, Brembo
| Diameter 1/2 [mm] | 22/13 |
| Complete set | |
| Remsysteem | Brembo |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 83 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, 25,8mm BEARING
| Hoogte [mm] | 83 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| Versie | 25,8mm BEARING |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, ELASTIC
| Hoogte [mm] | 81 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 82 |
| Versie | ELASTIC |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 99 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 94 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde, ELASTIC
| Hoogte [mm] | 116 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
| Versie | ELASTIC |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 130 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 87 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 138 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 82 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, 25,8mm BEARING
| Hoogte [mm] | 113 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
| Versie | 25,8mm BEARING |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 158 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK1420, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 128 |
| Lengte [mm] | 1420 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,4 |
| Type | 6PK1420 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 17,7 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20,1 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 41,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 238 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Bol-vormig, Te verwarmen
| Hoogte [cm] | 29,3 |
| Breedte [cm] | 5 |
| Lengte [cm] | 20,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF
| Specificatie | VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, VW 505.00, PSA B71 2296, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/08A
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05A/07A/08A, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, MAN 342 Type M2 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2
| Specificatie | API GL-5, PSA Peugeot Citroën, MIL-L-2105D, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën
| Specificatie | API GL-5, MAN 342 Type M2, MIL-L-2105D, PSA Peugeot Citroën, ZF TE-ML 05A/07A/08A |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.