Renault 21 onderdelen
Mechanisch, M16x1.5
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
- -31%
M18x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1.5, open sensorconstructie
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1.5, open sensorconstructie
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -35%
| Hoogte 2 [mm] | 25,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 37,0 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Diameter 1 [mm] | 43,5 |
| Diameter 2 [mm] | 40,5 |
- -57%
| Hoogte 2 [mm] | 25,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 37,0 |
| Openingstemperatuur | 86 |
| Diameter 1 [mm] | 43,5 |
| Diameter 2 [mm] | 40,5 |
- -57%
Met pakking
| Hoogte 2 [mm] | 10,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 26,0 |
| Openingstemperatuur | 81 |
| Diameter 1 [mm] | 68 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -50%
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 22,5 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Diameter 1 [mm] | 53,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -61%
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 23,0 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Diameter 1 [mm] | 53,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -68%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -49%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82, 78 |
| Temperatuur van [°C] | 92, 88 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -51%
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -32%
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.25
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Peugeot Citroen (PSA, B71 2330, MIL-L 2105 C, API GL5
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97308, Toyota, Special Honda MTF-II, Peugeot Citroen (PSA
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 10W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ, ACEA A3/B3
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-50 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ, ACEA A3/B3
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-50 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.