Renault 21 onderdelen
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 81 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 9109810 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
| Voor artikelnummer | 8983 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder automatische bijstelling, BOSCH/BENDIX
| Afstelling | Zonder automatische bijstelling |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH/BENDIX
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 50111 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25 mm, 19 mm, Rond
| Voor OE nummer | 7700823512 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, rechthoekig
| Voor OE nummer | 13621273277 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6188593 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 305 |
| Buitendraad 2 [mm] | 190 |
| Binnendiameter1 [mm] | 265 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 150 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 382 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 310 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 130 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 177 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 219 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 205 |
| Buitendiameter [mm] | 264 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 255 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
10W-60, Fiat 9.55535-H3, API SN, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-60 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55535-H3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-50, VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ
| Viscositeit klasse SAE | 5W-50 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, MB 229.1, API SJ, ACEA A3/B3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.