Renault 21 onderdelen
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,54 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | GIRLING |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259, 238 |
| Artikelnummer paar | 3219000 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20,6 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259, 247, 238 |
| Artikelnummer paar | 3219010 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,54 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | GIRLING |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259, 238 |
| Artikelnummer paar | 3119000 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20,6 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259, 247, 238 |
| Artikelnummer paar | 3119010 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,02 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 4 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Jerrycan, Synthetische olie, STJLR.03.5003
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
| Specificatie | STJLR.03.5003, Renault RN0700, MB 229.6, Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A, Fiat 9.55535-G1, API SL, API CF, ACEA A5/B5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Deels synthetische olie, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3, DTFR 13C140 (MB 236. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Deels synthetische olie, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith H55.6335.xx, Renk Doromat, MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Z1, GM Dexron® II D, Ford SQM-9010B, Ford MERCON®, Ford M2C-185A, Ford M2C-166H, Ford M2C-138 CJ, CVT, Caterpillar TO-2, Allison C4, Allison C3, DTFR 13C140 (MB 236. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Fles, Deels synthetische olie, PSA B71 2315
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Jerrycan, Deels synthetische olie, PSA B71 2315
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Specificatie | PSA B71 2315, API GL-4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Mineraal olie, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16D
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
| Specificatie | ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, VOLVO 97313, MIL-L-2105 D, MB 235.0, MAN 342 M1, Ford SQM-2C-9002 AA, API GL-5, DTFR 12B100 (MB 235. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 16 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 17,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1118/3558, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bendix
| Breedte [mm] | 105,0 |
| Dikte [mm] | 18,0 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Controleteken | E9 90R-02A1118/3558 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bendix |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 183 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1.415.094R, Met weerstand
| Artikelnummer paar | 1.415.094R |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18x1,5
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, Staal, Draairichting tegen de klok in
| Binnendiameter [mm] | 11,75 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Steek wielbouten (mm) | 11,75 |
| Totale lengte [mm] | 56 |
| Astapdiameter [mm] | 25,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Diameter [mm] | 25,8 |
| Lengte [mm] | 56 |
| Materiaal | Staal |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, BREMBO
| Diameter [mm] | 36 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | BREMBO |
| Hoogte [mm] | 51 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.