Renault 20 onderdelen
Vooras, LUCAS
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | LUCAS |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, LUCAS
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remsysteem | LUCAS |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX, WITH SLEEVE GUIDES
| Diameter [mm] | 20 |
| Complete set | |
| Remsysteem | BENDIX |
| Versie | WITH SLEEVE GUIDES |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Lucas/trw
| Diameter [mm] | 10 |
| Steellengte [mm] | 61 |
| Complete set | |
| Remsysteem | Lucas/trw |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 9,98 |
| Binnendiameter [mm] | 242 |
| Buitendiameter [mm] | 430 |
| Aantal tanden | 10 |
| Nieuw onderdeel |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 850 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 265 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 17,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87,0 |
| Hoogte [mm] | 111,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 216 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 128 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Breedte [mm] | 105 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bendix |
| WVA-nummer | 20905 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D371-7261, E1 90R-01881/523, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| FMSI-code | D371-7261 |
| Controleteken | E1 90R-01881/523 |
| Hoogte 1 [mm] | 53,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 53,9 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bendix |
| Breedte 1 [mm] | 92,2 |
| Breedte 2 [mm] | 92,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
| Dikte 2 [mm] | 17,5 |
| WVA-nummer | 20906, 20905 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met handgreep, B14
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 13,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 510 |
| Batterij/accu | Met handgreep |
| Houderuitvoering | B14, B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 310 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0, BOSCH/BENDIX
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 36 |
| Artikelnummer paar | 2123 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 389 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 63,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 69,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
E9 90R-02A0247/0966, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 99,9 |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Hoogte [mm] | 64,9 |
| Controleteken | E9 90R-02A0247/0966 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef, Met anti-kreukplaat |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0241.2, 13.0460-0240.2 |
| MAPP code beschikbaar |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Materiaal | Rubber |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -25%
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -13%
- -29%
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -13%