Renault 20 onderdelen
FM14X1,5 RHT, MM12X1,0 RHT
| Schroefdraadmaat 1 | FM14X1,5 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | MM12X1,0 RHT |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 190 |
| Artikelnummer paar | 240228 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1 (2), 12 X 1 (2), Bendix
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 (2), 12 X 1 (2) |
| Remsysteem | Bendix |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 12 X 1
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 12 X 1 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 50 |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,05 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -49%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 382 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 310 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 131 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 219 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Binnendiameter1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Racing use only
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1,25 |
| Hoogte 1 [mm] | 65 |
| Breedte 1 [mm] | 100 |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Versie | Racing use only |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, High performance roa
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1,25 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 65 |
| Breedte 1 [mm] | 100 |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Versie | High performance roa |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOLVO TRUCKS, VOLVO CONSTRUCTION, SCANIA, RENAULT VEHICLES
| Diameter tot [mm] | 64 |
| Diameter van [mm] | 45 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | VOLVO TRUCKS, VOLVO CONSTRUCTION, SCANIA, RENAULT VEHICLES, RENAULT TRUCKS, MERCEDES TRUCK, MAN TRUCK, MOXY, LANCIA, FIAT, DAF, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Compressor ID | SD7H15, SD709 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN, VAG, VAUXHALL, SUZUKI, SKODA, SCANIA, RENAULT VEHICLES, RENAULT TRUCK, PSA, PEUGEOT, OPEL, NISSAN, NEW HOLLAND, MINI, MOXY, MERCEDES TRUCK, MAZDA, MAN, LANCIA, KOBELCO, KOMATSU, GM, FIAT, FORD, DS, DAF, CITROEN, CHEVROLET, CASE I.H., CATERPILLAR, AUDI, SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | SD709, SD7V16, SD7H15, SD7H13, SD7C16, SD6V12, SD6V10, SD6C12, SD5H09, SD5C12 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.