Renault 20 onderdelen
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN
| Voor fabrikant | MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 4,401 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 87 |
| Breedte [mm] | 50 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 40,401 |
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Lengte [mm] | 378 |
| Breedte [mm] | 77 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 98,081 |
| Lengte [mm] | 428 |
| Breedte [mm] | 98 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met klepseals, Met cilinderkopdichting
| Gewicht [g] | 495,80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met klepseals, Met cilinderkopdichting |
| Aanvullende informatie | FIBERMAX |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 30,3 |
| Breedte [cm] | 11,8 |
| Lengte [cm] | 18 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, Links, Electrisch, voor stuur links/rechts
| Hoogte [cm] | 25,5 |
| Breedte [cm] | 13,6 |
| Lengte [cm] | 31,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Electrisch, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 16,40 |
| Breedte [cm] | 28,80 |
| Lengte [cm] | 35,80 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Breedte [mm] | 195 |
| Hoogte [mm] | 360 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Korte spiegelarm, Met groothoekspiegel, Te verwarmen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Flensdiameter [mm] | 108 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 39,98 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aantal wielbouten | 6 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Breedte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 41,97 |
| Buitendiameter [mm] | 84,026 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1118/3558, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bendix
| Breedte [mm] | 105,0 |
| Dikte [mm] | 18,0 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Controleteken | E9 90R-02A1118/3558 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bendix |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 183 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, M10x1
| Werkwijze | Mechanisch |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met handgreep, B14
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 13,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 510 |
| Batterij/accu | Met handgreep |
| Houderuitvoering | B14, B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 30-840-015, blauw
| Componentennummer | BSG 30-840-015 |
| Lichtschijfkleur | Blauw |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.