Isuzu Trooper onderdelen
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
0,6, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ E3, DTFR 12B140 (MB 235., Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 341 Typ Z2, DETROIT DIESEL DFS93, MAN 341 Typ E3, IVECO
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, Arvin Meritor 076-N, MAN 342 Typ S1, Volvo 97312
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Typ M3, DTFR 12B140 (MB 235., Scania STO 1:0, MAN 342 Typ S1
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, Scania STO 1:0, BMW LS Axle, BMW MSP/A
| Specificatie | API GL-5, Scania STO 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, BMW MSP/A, BMW LS Axle, Ford WSS-M2C192-A
| Specificatie | API GL-5, BMW MSP/A, BMW LS Axle, Ford WSS-M2C192-A, MB 235.61, Scania STO 1 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, Scania STO 1:0, Ford WSS-M2C192-A, MB 235.61
| Specificatie | API GL-5, Scania STO 1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, BMW MSP/A, GM/Opel GM 12346140, Scania STO 1:0
| Specificatie | API GL-5, BMW MSP/A, GM/Opel GM 12346140, Scania STO 1 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D, Jerrycan
| Specificatie | API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, Mack GO-G, Vat
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, Mack GO-G |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D, Kan
| Specificatie | API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D, Vat
| Specificatie | API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 12C
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 12C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 12C |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 05C/12C/16E, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 12C |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 12C
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 12C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C/12C/16E |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 21C, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E, ZF TE-ML 12C |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D, Jerrycan
| Specificatie | API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, Mack GO-G, Vat
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, Mack GO-G |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, Mack GO-G, Kan
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, Mack GO-G |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D, Vat
| Specificatie | API GL-5, Mack GO-G, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E, MIL-L-2105 B/C/D
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 12E, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 12E, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 12E |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105 B/C/D, Vat
| Specificatie | API GL-5, ZF TE-ML 05C/12C/16E, MIL-L-2105 B/C/D |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E, Kan
| Specificatie | API GL-5, MIL-L-2105 B/C/D, ZF TE-ML 05C/12C/16E |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, ZF TE-ML 09X, DTFR 13C100 (MB 236., Ford WSS-M2C166-H
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificatie | ZF TE-ML 09X, DTFR 13C100 (MB 236., Ford WSS-M2C166-H, ZF TE-ML 14A, Dexron IID, ZF TE-ML 11A, Mercon, MB 236.5, DTFR 13C140 (MB 236., Allison C-4, MAN Typ Z1/V1, Renk Doromat, DTFR 13C170 (MB 236., MB 236.6, ZF TE-ML 04D, Voith 55.6335.xx (G6 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Renk Doromat, Mercon, Dexron IID
| Inhoud [liter] | 210 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | Renk Doromat, Mercon, Dexron IID, DTFR 13C170 (MB 236., ZF TE-ML 11A, MAN Typ Z1/V1, ZF TE-ML 04D, MB 236.5, DTFR 13C100 (MB 236., ZF TE-ML 09X, Voith 55.6335.xx (G6, MB 236.6, DTFR 13C140 (MB 236., ZF TE-ML 14A, Ford WSS-M2C166-H, Allison C-4 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.