Isuzu Trooper onderdelen
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voor drukstang
| Inbouwplaats | Voor |
| Stang / steunbalk | Voor drukstang |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,0 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Materiaal | Rubber |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W2x4.6d, 1,2, LED
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | LED, Glassokkellamp |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Zwevend remzadel, Gietijzer, Akebono
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | Akebono |
| Artikelnummer paar | 82-0418 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41,2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Zwevend remzadel, Gietijzer, Akebono
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | Akebono |
| Artikelnummer paar | 82-0417 |
| Binnen breedte [mm] | 55 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41,2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), AKEBONO, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-1364 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), AKEBONO, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 82-1363 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie, Electrisch, Benzine
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (bar) | 3,4 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Lees de montagehandleiding |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
25,4 x 24, Met druklager
| Spiebaan | 25,4 x 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 240 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
25,4 x 24, Met druklager
| Spiebaan | 25,4 x 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 250 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Lengte [mm] | 207 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 17 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 23 |
| Diameter o-ring [mm] | 53 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Lengte [mm] | 215 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 17 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 53 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Lengte [mm] | 214 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 17 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 33 |
| Diameter o-ring [mm] | 53 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 90 |
| Lengte [mm] | 107 |
- -44%
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 93 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Metaal
| Breedte [mm] | 38 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 36 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.