Isuzu Midi onderdelen
Filter insert
| Hoogte [mm] | 198 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
- -14%
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 2,44 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -55%
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -8%
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -36%
| Breedte [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -68%
M26 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen, J9131003
| Binnendraad [mm] | M26 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -70%
Filter insert
| Gatdiameter [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 154 |
- -86%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 197 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 157 |
- -69%
IN 8mm / OUT 8mm, Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 49 |
| Diameter 1 [mm] | 45,5 |
| Aansluittechniek | IN 8mm / OUT 8mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 100,8 |
- -69%
Opschroeffilter, M20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -73%
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
- -72%
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -82%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 43 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -78%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -68%
Met pakking
| Inbouwdiepte [mm] | 43 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -68%
- -57%
- -65%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 77 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -71%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Hoogte [mm] | 91 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 74 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
- -73%
J9420000
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9420000 |
| Breedte 1 [mm] | 19 |
| Breedte 2 [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -73%
J9420000
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9420000 |
| Breedte 1 [mm] | 18,3 |
| Breedte 2 [mm] | 18,3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34,9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21,5 |
- -69%
Aansluituitvoering conform DIN
| Doorsnede [mm²] | 7 |
| Bougiekabel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Lengte 1 [mm] | 710 |
| Lengte 2 [mm] | 720 |
| Lengte 3 [mm] | 760 |
| Lengte 4 [mm] | 870 |
- -73%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
PT 1/8, geel
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Geel |
- -70%
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Akebono
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,75 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 44 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 21125 |
- -32%
Zonder wiellager, Zonder ABS sensorring
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 230 |
| Trommeldiameter [mm] | 228,6 |
| Gatdiameter [mm] | 59 |
| Gewicht [kg] | 5,92 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 48 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager, Zonder ABS sensorring |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 268 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 61 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Doos, Gietijzer, UAC
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,61 |
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | UAC |
- -25%
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Sumitomo
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,6 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 48 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Sumitomo |
| WVA-nummer | 21115 |
- -32%
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 16,6 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 251 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -39%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,4BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Diameter 1 [mm] | 30 |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -70%
RADIATOR Cap Citroen/Fiat/Peugeot Openingsdruk : 1,0BAR
| Voor fabrikant | Fiat/PSA |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1 |
- -70%