Isuzu Midi onderdelen
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14
| Hoogte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 150 |
| Let op technische data |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SUMITOMO, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 133,2 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 47,2 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 198 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 156 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 88 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 199 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 153 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 80 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
- -50%
Opschroeffilter, M22x1.5mm, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M22x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5mm |
- -50%
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 24,5 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
119°, M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 81,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voor, voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 98 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Controleteken | R90 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Controleteken | R90 |
- -53%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54,5 |
| Diameter 2 [mm] | 44 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd
| Naafdoorsnee [mm] | 121 |
| Minimale dikte [mm] | 16,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 18 |
| Steek wielbouten (mm) | 102 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Hoogte [mm] | 33,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 251 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 18 |
| Breedte 2 [mm] | 18 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 61 |
| Steek wielbouten (mm) | 139,7 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 294 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 71 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
| Wielnaaf doorsnee [mm] | 97 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 139 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 x 1,5, Bovenaan, Vooras
| Buitendiameter 1 [mm] | 14 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 18 |
| Totale hoogte [mm] | 101 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IN:M20 x 1,5 OUT:M, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | IN |
| Inbouwdiameter [mm] | 73 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 138 |
| Voor OE nummer | 3194542000 |
| Buitendiameter [mm] | 98,4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 102,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1112650 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Breedte [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -84%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 67 |
| Hoogte 1 [mm] | 32 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 21 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.