×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Isuzu KB onderdelen
Cilinderkop pakking Elring 540.410
Grafiet pakking
540.410
| Dikte [mm] | 1,35 |
| Bouwwijze afdichting | Grafiet pakking |
| Diameter [mm] | 89 |
€ 103,36
€ 103,36
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,60
€ 12,12
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Elring 587.810
M14x1,5x14, 22 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
587.810
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.990 |
€ 6,27
€ 5,08
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GN013
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GN013
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 19,36
€ 13,94
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Middendemper Walker 08429
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
08429
| Gevuld | |
| Kenletter | 52 |
| Gewicht [kg] | 5,280 |
| Lengte [mm] | 620 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
€ 118,79
€ 89,09
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpijp Walker 13718
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
13718
| Kenletter | 64 |
| Gewicht [kg] | 2,410 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
€ 99,16
€ 75,36
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaat montageset Walker 81246
Zak
81246
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,046 |
| Lengte [mm] | 4,7 |
| Breedte [mm] | 5 |
| Hoogte [mm] | 4 |
€ 4,78
€ 4,78
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatpakking Walker 82500
Zak, Voor, Midden
82500
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,062 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 67 |
| Breedte [mm] | 6,7 |
| Hoogte [mm] | 1 |
€ 9,76
€ 7,03
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougiekabelset NGK 1401
Zwart, voor voertuigen met stroomverdeler, Weerstandontstekingsleiding
1401
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 59,14
€ 57,37
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Bougiekabelset NGK 9248
Blauw, voor voertuigen met stroomverdeler
9248
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 45,33
€ 40,34
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad SWF 119845
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad, U
119845
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE VISIONEXT SINGLE |
€ 22,38
€ 15,22
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Accu Exide EB705
EN, B09
EB705
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 270 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B09 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
€ 179,08
€ 123,57
- -31%
Tijdelijk uitverkocht