Isuzu Gemini onderdelen
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 64 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Hoogte 2 [mm] | 38,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 21 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Nettogewicht [g] | 71 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Hoogte 2 [mm] | 24 |
| Hoogte 1 [mm] | 21 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, R90, Gecoat
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Not Required, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 121 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 49 |
| Controleteken | ECE R90 Not Required |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Dikte [mm] | 36 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Hoogte [mm] | 94 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 84 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 88 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4950624A00
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Voor OE nummer | 4950624A00 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -57%
Wielzijde
| Hoogte [mm] | 91 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 73 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer, voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen
| Lengte [mm] | 42 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 11,56 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Long life filter, Vierkant
| Lengte [mm] | 252 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Vierkant |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 84 |
| Lengte [mm] | 94 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 83,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 17,5 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 249 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 249 |
| Breedte [mm] | 169 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E, Verchroomde klepsteel, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | E |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Lengte [mm] | 104,1 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 34,6 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Verchroomde klepsteel
| Aansluittechniek | E |
| Lengte [mm] | 104 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 30,6 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AVX13X925, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 85 |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X925 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1.5mm
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Schroefdraad ingang | M14x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5mm |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant
| Breedte [mm] | 52,22 |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 38,2 |
| Buitendiameter [mm] | 52,2 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorkant
| Breedte [mm] | 52 |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.