Isuzu Gemini onderdelen
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 1,45 |
| Lengte [mm] | 400 |
| Breedte [mm] | 158 |
| Enkel in combinatie met | 81003800 |
| Aantal inkepingen/gaten | 1 |
| Diameter [mm] | 77 |
| Aanvullende informatie | MULTILAYER STEEL |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 4,8 |
| Buitendiameter [mm] | 10,8 |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 30,001 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 338 |
| Breedte [mm] | 48 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 9,081 |
| Dikte [mm] | 0,8 |
| Lengte [mm] | 320 |
| Breedte [mm] | 60 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 28,561 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 415 |
| Breedte [mm] | 210 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1010 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Aantal | 10 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voorkant, ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voor, voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 94327063 |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 214212E000 |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 52 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 71739336 |
| Hoogte [mm] | 11 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 11,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 11,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 15,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Klepsteel met stellite gecoat, Stellite klepschotel, Verchroomde klepsteel
| Lengte [mm] | 104,2 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteel met stellite gecoat, Stellite klepschotel, Verchroomde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 30,7 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6,98 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 178013502083 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 0RF03-23-802A, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 0RF03-23-802A |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1.25, Geventileerd, E1 90R-02 C0176/0531, High carbon
| Schroefdraadmaat | M12 x 1.25 |
| Minimale dikte [mm] | 20,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0176/0531 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -52%
Massief, E190R-02C0190/0266, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 12.8 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E190R-02C0190/0266 |
| Hoogte [mm] | 48,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met trapeziumvormig tandprofiel
| Aantal tanden | 136 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22 P1.5-6H, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M22 P1.5-6H |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
- -50%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
- -50%
Opschroeffilter, M22x1.5mm, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M22x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5mm |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 254 |
| Binnendiameter1 [mm] | 200 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 200 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.