Isuzu D-Max onderdelen
75W-90, MB 236.26, Getrag, Ferrari
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 236.26, Getrag, Ferrari |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
85W-140, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, MT-1, GL-5, GL-4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 05A, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 07A, US MIL-L-2105D, MAN 342 Type M1 |
| Specificatie | US MIL-L-2105D |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| API specificaties | GL-5 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, 10W-40, Renault RLD-2, MAN M 3275-1
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault RLD-2, Mack EO-M Plus, DTFR 15B110, Cummins CES 20078, Cummins CES 20077, Cummins CES 20076, Cummins CES 20072, Cummins CES 20071 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MAN M 3275-1 |
| API specificaties | CI-4, CH-4 |
| Specificatie | ACEA Global DHD-1 |
| ACEA specificaties | E7, E5, E3 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, Scania LDF-3, Scania LDF-2, 10W-40
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Scania LDF-3, Scania LDF-2, Renault RXD, Renault RLD-2, MTU Category 3, MAN M 3277, Mack EO-N, DTFR 15B120, Deutz DQC IV-18 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO T3 E4 |
| ACEA specificaties | E7, E4 |
| Inhoud [liter] | 209 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VDS-3, Scania LDF-3, Scania LDF-2, 10W-40
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Scania LDF-3, Scania LDF-2, Renault RXD, Renault RLD-2, MTU Category 3, MAN M 3277, Mack EO-N, DTFR 15B120, Deutz DQC IV-18 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO T3 E4 |
| ACEA specificaties | E7, E4 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 209,5 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
- -49%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 105,5 |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
- -48%
Opschroeffilter, M 26 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M 26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 64 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -45%
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 24 |
| Alleen als set verkrijgbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 253 |
| Aantal tanden | 24 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1,25, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | Duraspeed |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met montagehandleiding
| Breedte [mm] | 152 |
| Hoogte [mm] | 60,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 16,3 |
| Dikte 2 [mm] | 16,7 |
| WVA-nummer | 25149 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474807 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -55%
Geventileerd, Geolied
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12 |
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 19 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -10%
Met synthetisch vet, M14 x 1,5
| Conusafmeting [mm] | 17,56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manueel
| Spanrolbediening | Manueel |
| Breedte [mm] | 12 |
| Diameter [mm] | 76,7 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 251 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.