Isuzu D-Max onderdelen
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 2,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 295 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 6,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Type boring / aantal gaten | 06/06 |
| Binnendiameter [mm] | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 25,6 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 40,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PRO |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 8,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 31,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,3 |
| Type boring / aantal gaten | 06/06 |
| Binnendiameter [mm] | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | PRO |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/07, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf
| Gewicht [kg] | 8,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 35,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 36,3 |
| Type boring / aantal gaten | 06/07 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 296,5 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 61 |
| Steek wielbouten (mm) | 139,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 340 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 81 |
| Centreringdiameter [mm] | 101 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 295 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12,7 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 19 |
| Aantal | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1375 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1550 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 575 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 19 |
| Breedte 2 [mm] | 20 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -10%
Met synthetisch vet, M14 x 1,5
| Conusafmeting [mm] | 17,56 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M14 x 1,5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manueel
| Spanrolbediening | Manueel |
| Breedte [mm] | 12 |
| Diameter [mm] | 76,7 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met tapeind, Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Gietijzer
| Aantal schroeven | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Gietijzer |
- -34%
Vooras links, Vuistzadel, grijs, Gietijzer
| Gewicht [kg] | 3,331 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | AKEBONO |
| Artikelnummer paar | 9292306 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 97 |
| Breedte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 157 |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal groeven 1 | 7 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
13/16
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
| Diameter (inch) | 13/16 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kruiskoppeling
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Diameter [mm] | 29 |
| Lengte 1 [mm] | 97 |
| Lengte 2 [mm] | 74 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, mit Banjo
| Lengte [mm] | 428 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | Mit Banjo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, J3709036
| Lengte [mm] | 413 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Artikelnummer paar | J3709036 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M10x1, J3709037
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 422 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Artikelnummer paar | J3709037 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.