Honda NSX onderdelen
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -88%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,51 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 216
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Nettogewicht [g] | 100 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 224,0 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 216 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 32,6 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 64,2 |
| Hoogte [mm] | 94,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR Cap Big (Japanese Maker) Openingsdruk : 0,9BAR
| Diameter 1 [mm] | 590 |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Fluid level indicat. plug
| Pasvorm | Universeel |
| Verwarming / Koeling | Met koelvloeistofniveauschakelaar aansluiting |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Klemring klein 8mm - 12mm
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 12 |
| Diameter van [mm] | 8 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Staal |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M14x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | 14 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M16x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | 16 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR Afdicht.schroef M18x1,5
| Pasvorm | Universeel |
| Schroefdraadmaat | M 18 X 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 600 X1250 X0.7
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1250 |
| Breedte [mm] | 600 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 500 X1500 X0.8
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 800 X1500 X0.8
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 800 X 800 X0.8
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X1000 X1.25
| Oppervlakte | Geolied |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X2000 X1.25
| Oppervlakte | Geolied |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X 500 X1.25
| Oppervlakte | Geolied |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X1000 X1.5
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Laterale plaat |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X 500 X0.8
| Smering | Met oliesmering |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, ST 12, Plaat, Universeel
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, ST 12, Plaat, Universeel
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT VERZINKT PLAAT 1250 X 600 X0.7
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1250 |
| Breedte [mm] | 600 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X0.7
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Laterale plaat |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X0.8
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Laterale plaat |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.