Honda NSX onderdelen
PLAAT VERZINKT PLAAT 800 X 800 X0.8
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT R/L 108 x 100 -M.L.
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 108 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Met plaatverlichting en achteruitrijlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902923 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OPTIEK L.& R. SAE 5"3/4 H4 +STDLICHT 146mm
| Lampglas uitvoering | Gebogen glas |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Pasvorm | Universeel |
| Diameter (inch) | 5 3/4 |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Diameter [mm] | 146 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT DC04 1500X800X0.8 . Extra dieptrekkwaliteit
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC 04 |
| DIN / ISO | EN 10130 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Dieptrekplaat |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Links voor, voor voertuigen zonder automatische raamopener
| Gewicht [kg] | 2,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal contacten | 2 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Artikelnummer paar | 850951 |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), zwart
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 13 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Kleur | Zwart |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -36%
EFB batterij, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Koudstartstroom EN (A) | 520 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-01229/103, Met akoestische slijtagewaarschuwing, 13.0460-0075.2
| Breedte [mm] | 148,7 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 57,8 |
| Controleteken | E9 90R-01229/103 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0075.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.