Honda Logo onderdelen
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X2000 X1.25
| Oppervlakte | Geolied |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X 500 X1.25
| Oppervlakte | Geolied |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 1,25 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X1000 X1.5
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Laterale plaat |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 1,5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 1000 X 500 X0.8
| Smering | Met oliesmering |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, ST 12, Plaat, Universeel
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, ST 12, Plaat, Universeel
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Breedte [mm] | 500 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT VERZINKT PLAAT 1250 X 600 X0.7
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 1250 |
| Breedte [mm] | 600 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X0.7
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Laterale plaat |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT VERZINKT PLAAT 2000 X1000 X0.8
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Laterale plaat |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Breedte [mm] | 1000 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT VERZINKT PLAAT 500 X 330 X0.7
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | ST 12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 330 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT VERZINKT PLAAT 800 X 800 X0.8
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT R/L 108 x 100 -M.L.
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 108 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Zonder mistachterlicht |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Met plaatverlichting en mistachterlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902924 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Met plaatverlichting en achteruitrijlicht . 200 x 110
| Artikelnummer paar | 9902923 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
OPTIEK L.& R. SAE 5"3/4 H4 +STDLICHT 146mm
| Lampglas uitvoering | Gebogen glas |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Pasvorm | Universeel |
| Diameter (inch) | 5 3/4 |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Diameter [mm] | 146 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT DC04 1500X800X0.8 . Extra dieptrekkwaliteit
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC 04 |
| DIN / ISO | EN 10130 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Plaattype | Dieptrekplaat |
| Lengte [mm] | 1500 |
| Breedte [mm] | 800 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 3,05 |
| Vorkafstand [mm] | 115,8 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 122,4 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Linkse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
MVQ (Silicoon-Rubber), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MVQ (Silicoon-Rubber), Linkse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -16%
14 mm, M10x1,25x120, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x120 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -22%
FPM (Fluor-Kautschuk), zwart
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 13 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Kleur | Zwart |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -17%
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 65 |
| Gewicht [kg] | 5,700 |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,056 |
| Lengte [mm] | 5,5 |
| Breedte [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 3 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | LPG Laser Line |
- -23%
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |