Honda Logo onderdelen
5W-30, Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Nissan
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer, voor utlaatkleppen
| Lengte [mm] | 54 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 5,50 |
| Buitendiameter [mm] | 11,06 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. transmissie) | 28 |
| Diameter o-ring [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 25 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, Aansluituitvoering conform DIN
| Bougie | Aansluituitvoering SAE |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal leidingen | 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M12 x 1,25, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 72 |
| Binnendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering SAE
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 21 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 39,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 36 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5, M 12 x 1,25
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 75 |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 x 1,25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5, M 12 x 1,25
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 75 |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 x 1,25 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 01463-S2A-000, DAC
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 01463-S2A-000 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Remsysteem | DAC |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 45018S04003, Met zuiger, DAC
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 45018S04003 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | DAC |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 45018S04013, NIH
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 45018S04013 |
| Diameter [mm] | 51 |
| Remsysteem | NIH |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 134 |
| Aantal wielbouten | 4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
S, Klepsteel met nitraat verzien, Chroom Siliciumstaal
| Aansluittechniek | S |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteel met nitraat verzien |
| Lengte [mm] | 118,6 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 30 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,5 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
S, Bi-metaal, Klepsteel met nitraat verzien, Chroom-Mangaan-Nikkelstaal
| Aansluittechniek | S |
| Lengte [mm] | 116 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteel met nitraat verzien |
| Klepschijfdiameter [mm] | 26 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 5,5 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Chroom Siliciumstaal |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"x28 BSPD
| Voor OE nummer | 94118775 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x28 BSPD |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 226.5, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.5, VW 505 00, VW 501.01, VW 501 01, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-6, API Gasoline SP, 5W-30, Vat
| Specificatie | ILSAC GF-6, API Gasoline SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ILSAC GF-4, API Gasoline SL, ACEA Light Duty A5/B, Ford WSS-M2C913-D
| Specificatie | ILSAC GF-4, API Gasoline SL, ACEA Light Duty A5/B |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C913-D, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW G 052 180, Toyota CVTF FE/TC, TC, Suzuki CVT Green1
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.