Fiat Tempra onderdelen
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P45t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60, 55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M12x1.0
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M12x1.0 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 2x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 20,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 4x M10x1.0
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 60 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Lengte 1 [mm] | 34 |
| Lengte 2 [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat 1 | 4x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 20,6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M12x1.0, BOSCH/BENDIX
| Materiaal | Gietijzer |
| Diameter [mm] | 19 |
| Schroefdraadmaat | 1x M12x1.0 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 63 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Aluminium, BOSCH/BENDIX
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10,8 |
| Artikelnummer paar | 62089 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -28%
Remzadel (1 zuigers), Aluminium, BOSCH/BENDIX
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10,8 |
| Artikelnummer paar | 62088 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0, BOSCH/BENDIX, 62852X
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 1x M10x1.0 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 35 |
| Artikelnummer paar | 62852X |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, BOSCH/BENDIX
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10,9 |
| Artikelnummer paar | 629812 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH/BENDIX
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Paar
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,80 |
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoeveelheid | Paar |
| Voor wandsterkte van [mm] | 1,527 |
| Tot wandsterkte [mm] | 1,537 |
| Voor asdiameter van [mm] | 50,787 |
| Tot asdiameter [mm] | 50,805 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 53,897 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 53,909 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,018 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,068 |
| Breedte van [mm] | 19,25 |
| Breedte tot [mm] | 19,5 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr
| Cilinderboring [mm] | 76,0 |
| Componentennummer | 3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Cilinderboring [mm] | 84,0 |
| Componentennummer | 3. GSF 3.94 P, 2. NM 2.0 P, 1. R 1.5 Cr |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 250 |
| Netbreedte [mm] | 157 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -21%
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 195321101000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, 3/8
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 04067872 |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46477022 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -45%
FIAT
| Voor fabrikant | FIAT |
| Remsysteem | FIAT |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Voor artikelnummer | 8005 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FIAT
| Remsysteem | FIAT |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 185 |
| Voor artikelnummer | 8004 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.