Fiat Tempra onderdelen
BT3023, BM1026
| Voor schachtdiameter tot [mm] | 50,79 |
| Dikte [mm] | 1,534 |
| Breedte [mm] | 19,5 |
| Buitendiameter [mm] | 53,89 |
| Voor asdiameter van [mm] | 50,77 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 53,89 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 53,91 |
| Standaardmaat | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | BT3023, BM1026 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BT3022
| Voor schachtdiameter tot [mm] | 52,97 |
| Dikte [mm] | 1,846 |
| Breedte [mm] | 20,75 |
| Buitendiameter [mm] | 56,7 |
| Voor asdiameter van [mm] | 52,95 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 56,69 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 56,71 |
| Standaardmaat | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | BT3022 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BB2070
| Voor schachtdiameter tot [mm] | 53 |
| Dikte [mm] | 1,84 |
| Voor asdiameter van [mm] | 52,98 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 56,71 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 56,73 |
| Standaardmaat | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | BB2070 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ducellier, Aansluituitvoering conform DIN
| Nettogewicht [kg] | 0,070 |
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Aantal in/uitgangen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,09 |
| Voor fabrikant | Ducellier |
| Ontstekingsverdeler / rotor | Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
E1 90R -01813/075, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Incl. slijtage waarschuwingscontact, BENDIX
| Breedte [mm] | 108,8 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 47,4 |
| Controleteken | E1 90R -01813/075 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BENDIX |
| WVA-nummer | 20952, 20951, 20950 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, F10x1, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 432 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, F10x1, M10x1, 52-0430
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 385 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
| Artikelnummer paar | 52-0430 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, F10x1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10x1 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M10x1
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 385 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch
| Breedte [mm] | 24 |
| Diameter [mm] | 57 |
| Spanrolbediening | Mechanisch |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 23 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool links
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 44 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 360 |
| Batterij/accu | Pluspool links |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 56 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 480 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1000 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 1270 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M12x1,5, voor voert. met stuurbekrachtiging, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 130 |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Binnendraad [mm] | M12x1,5 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 69-0300 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M12x1,5, voor voert. met stuurbekrachtiging, Met rechtse schroefdraad
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 130 |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Binnendraad [mm] | M12x1,5 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 69-0299 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M12x1,5, M14x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1,5, M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 285 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 71747915 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 72-0861 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 71747916 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Artikelnummer paar | 72-0859 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Onder, Voor
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts, Onder |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Onder, Achter, 72-1921
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder, Achter |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Artikelnummer paar | 72-1921 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Achter, 72-1906
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Achter |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Artikelnummer paar | 72-1906 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -96%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.