Fiat Tempra onderdelen
LUCAS/TRW, Zonder schroeven
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LUCAS/TRW, Met schroeven
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, BOSCH/BENDIX
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 34 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 54 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, LUCAS/TRW
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 48 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK KV1
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CK KV1 |
| Standaardmaat |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.947mm 232 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.947mm 232 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 86,4 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CK P KV1, 2.0mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, Semi
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Lengte [mm] | 152,000 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Verwerking | Semi |
| Buitendiameter [mm] | 88,060 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder cilinderbusring, Droge cilinderbus, Semi
| Breedte [mm] | 4,550 |
| Cilinderboring [mm] | 82,6 |
| Lengte [mm] | 154,000 |
| Cilindervoering | Zonder cilinderbusring |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Droge cilinderbus |
| Flensdiameter [mm] | 89,000 |
| Verwerking | Semi |
| Buitendiameter [mm] | 87,000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, Met ontluchtingsklep, Zonder behuizing
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Kleur | Zilver |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Hoogte 2 [mm] | 19,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Hoogte 1 [mm] | 31 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Voor OE nummer | 7540318 |
| Hoogte [mm] | 19,6 |
| Diameter 1 [mm] | 54 |
| Diameter 2 [mm] | 29 |
| Verwarming / Koeling | Met ontluchtingsklep |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met afdichtring |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 260 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 36 |
| Voor OE nummer | 46441776 |
| Druk (bar) | 1,4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, Met transistorregelaar, Premium
| Schachtdiameter [mm] | 17 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 37,8 |
| Behuizing diameter [mm] | 127 |
| Diameter steun [mm] | 85,4 |
| Gewicht [g] | 4768 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Zowel rechtom als linksom te gebruiken |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 28,31 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper zonder aanslagveer, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper zonder aanslagveer |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 18,2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 40,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 18,2 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 40,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 257 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, massief
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 227 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.