Fiat Talento onderdelen
Hoge toon, Met E-keurmerk, 5 jaar garantie of max. 75.000 km, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 110 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Frequentiebereik [Hz] | 510 |
| Stroomverbruik [W] | 80 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3002093 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydrolager, Voor, rechts
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde, Thermoplastische Polyester-Elastomere
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 89 |
| Lengte [mm] | 107 |
| Materiaal | Thermoplastische Polyester-Elastomere |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 3001093 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, 0 986 135 383
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 383 |
| Binnen breedte [mm] | 57,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -44%
Remzadel met geintegreerde handrem, Gietijzer, 0 986 134 383
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 383 |
| Binnen breedte [mm] | 57,5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 37,62 |
- -44%
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Common rail, Met afdichtring
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 62,70 |
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 130,1 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 71,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20741 |
- -54%
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 64 |
| Aantal gaten | 5 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 298 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 97,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 72 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, Geolied, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 15,65 |
| Minimale dikte [mm] | 13,5 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Massief, Met ABS sensorring, Met wiellager, Gecoat
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met wiellager |
| Hoogte [mm] | 104,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 67,98 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring, Met montagehandleiding, PS-R1, DCS17IC
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PS-R1 |
| Compressor ID | DCS17IC |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.5, 30,50
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 26 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 85 |
| Bevestigingshoek [graden] | 26 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 0,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 201 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -43%
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 90 DBL |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts boven, 82 00 404 271
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 82 00 404 271 |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Achteras rechts, Buiten
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Buiten, Achteras links |
| Lengte [mm] | 246 |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schijfremmen
| Lengte 1/2 [mm] | 1215 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.