Fiat Talento onderdelen
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Polyester |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Gewicht [g] | 230 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Koelleiding | Van koeler naar expansievat |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
788 x 358 x 16 mm, Met droger, voorste deel
| Afmeetingen radiateur | 788 x 358 x 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 358 |
| Netbreedte [mm] | 788 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Sectie | Voorste deel |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 41 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, LUCAS
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 41 |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Kunststof
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum vanaf | 07.2016 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Deel compleet
| Plaattype | Deel compleet |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, Staal
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 08.2014 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, Staal
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 08.2014 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links achter, Kunststof
| Inbouwplaats | Links achter |
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Inhoud [liter] | 70 |
| Inhoud brandstoftank | 70 |
| Productiedatum vanaf | 09.1981 |
| Productiedatum tot | 05.1994 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PU (Polyurethaan), Met vetkap, geel
| Gewicht [kg] | 0,05 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 90 |
| Kleur | Geel |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Zonder gloeilamp, Rookgrijs, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, rood, voor voertuigen met achterportier
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stofvanger, Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Stofvanger, Aan beide zijden |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 042-52-842 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 042-52-842S |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 042-52-841 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Wy5W, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 042-52-841S |
- -85%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Oranje, Gestekt
| Gewicht [kg] | 0,045 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Behuizingskleur | Oranje |
| Monteerwijze | Gestekt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zilver, Aluminium, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Gen2
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Versie | Gen2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H, zwart, Rubber, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Snelheidsindex | H |
| Gewicht [kg] | 0,013 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Velgen | Voor lichtmetaal velgen, voor staalvelgen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.