Fiat Talento onderdelen
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -40%
H11, Doos, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -38%
H16, Doos, PGJ19
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | H16 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
P21W, Doos, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Naafbehuizing, Silicoon, Met pakking, Met leiding
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Korte uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Gehoekte uitvoering |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Naafbehuizing, Silicoon, Met pakking, Met leiding
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Lange uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Gehoekte uitvoering |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Naafbehuizing, Silicoon, Met pakking, Met houder
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Diameter [mm] | 4 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lengte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met houder |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Korte uitvoering | |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Rechte uitvoering |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vertint, Naafbehuizing, Silicoon, Met pakkingen
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Lengte [mm] | 45 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 2,5 |
| Rechte uitvoering |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met leiding, Met steekhulsbehuizing, Opel, Nissan
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekhulsbehuizing |
| Steekbreedte [mm] | 0,64 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor fabrikant | Opel, Nissan, Renault, Ford, Fiat, Dacia |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Voor artikelnummer | 70699502 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met leiding, Met steekhulsbehuizing, Renault, Opel
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met steekhulsbehuizing |
| Steekbreedte [mm] | 0,64 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,75 |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor fabrikant | Renault, Opel, Nissan, Dacia |
| Connectorhuisuitvoering | Connectorhuis |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Gewicht [kg] | 3,27 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 365 |
| Buitendiameter [mm] | 148 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Gewicht [kg] | 5,89 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 306 |
| Buitendiameter [mm] | 162 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.