Fiat Talento onderdelen
Links, Met knipperlicht (LED), zwart, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Kleur | Zwart |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
| Aantal gebruikte contacten | 7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Bol-vormig, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Bol-vormig, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlicht (LED), Met grondlaag, Te verwarmen
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
| Aantal gebruikte contacten | 7 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Bol-vormig, Te verwarmen, Met spoortwisselwaarschuwingslampje
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Lichtfunctie | Met spoortwisselwaarschuwingslampje |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlicht (LED), Met grondlaag, Electrisch opklapbaar
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Electrisch opklapbaar, Te verwarmen, Met temperatuursensor, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
| Aantal gebruikte contacten | 11 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlicht (LED), Met grondlaag, Electrisch opklapbaar
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Electrisch opklapbaar, Te verwarmen, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
| Aantal gebruikte contacten | 9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met knipperlicht (LED), voor voertuigen met spoorassistent, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Electrisch opklapbaar, Te verwarmen, Met temperatuursensor, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
| Aantal gebruikte contacten | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met knipperlicht (LED), voor voertuigen met spoorassistent, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Electrisch opklapbaar, Te verwarmen, Bol-vormig, voor elek. spiegelverstelling |
| Modeljaar vanaf | 2021 |
| Aantal gebruikte contacten | 10 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, rechts boven, 113752598R
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 113752598R |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -38%
LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1350 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SMART ECE H11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, W21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
Aanpassing H4 naar LED, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | Aanpassing H4 naar LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 5800 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Levensduur tot [uur] | 2000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,6, LED, W2.1x9.5d, plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Kleurtemperatuur [K] | 8000 |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Zonder AGR koeler
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder AGR koeler |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D2000-9230, E9 90R-02A1502/4321, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| FMSI-code | D2000-9230 |
| Controleteken | E9 90R-02A1502/4321 |
| Hoogte 1 [mm] | 60 |
| Hoogte 2 [mm] | 60 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Breedte 1 [mm] | 160,1 |
| Breedte 2 [mm] | 160,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17,7 |
| Dikte 2 [mm] | 17,7 |
| WVA-nummer | 22087 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 110 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 465 |
| Breedte [mm] | 415 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Volledig synthetisch, 75W-80
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Volledig synthetisch, 75W-80
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Jerrycan, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API GL-4, MIL-L-2105, Vat, Mineraal olie
| Specificatie | API GL-4, MIL-L-2105 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.