Fiat 125 onderdelen
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 83,30 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 83,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 110,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 89,80 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BENDIX, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bendix
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bendix |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Lengte 1 [mm] | 68 |
| Lengte 2 [mm] | 59 |
| Gewicht [kg] | 0,119 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 89 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, F 10x1.25
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 367 |
| Schroefdraadmaat 1 | F 10x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | 10 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN
| Voor fabrikant | MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3, AAE (STO 003) Grp B7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB-229.1, API SN Plus, API SN, API SM
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | MB-229.1, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, API CF, ACEA A3/B3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 |
| Specificatie | API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA A3/B3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), PVC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), PVC |
| Productiedatum vanaf | 10.1967 |
| Productiedatum tot | 08.1992 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum vanaf | 10.1967 |
| Productiedatum tot | 08.1992 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), PVC
| Inbouwplaats | Links achter |
| Materiaal | ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat), PVC |
| Productiedatum vanaf | 10.1967 |
| Productiedatum tot | 08.1992 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum vanaf | 10.1967 |
| Productiedatum tot | 08.1992 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.