Fiat 125 onderdelen
Massief, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 127 |
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,7 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Centreringdiameter [mm] | 61,7 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 227 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14X1,5 RHT
| Conusafmeting [mm] | 14,9 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1,5 RHT |
| Artikelnummer paar | 220057 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MM14X1.0 RHT
| Lengte [mm] | 118 |
| Schroefdraadmaat | MM14X1.0 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Artikelnummer paar | 230077 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MM14X1,0 RHT
| Lengte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | MM14X1,0 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 12 |
| Artikelnummer paar | 230631 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 89 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 70,5 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -44%
M14x1.5
| Lengte [mm] | 74 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Dikte [mm] | 45,8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 227,5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 108,8 |
| Dikte [mm] | 12,5 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BENDIX, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 108,8 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -57%
3.947mm 232 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.947mm 232 P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.5mm 001IF CR P IKA |
| Standaardmaat |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, massief
| Minimale dikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,8 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 227 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BENDIX, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bendix
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bendix |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Centrale elektriciteit, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 112 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -44%
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 23 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras links en rechts, M16, M 16 x 1
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras links en rechts |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Buitendraad [mm] | M 16 x 1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Achteras
| Totale lengte [mm] | 68 |
| Gewicht [g] | 143 |
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 60 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,4 |
| Nettogewicht [g] | 199 |
| Diameter 4 [mm] | 198,0 |
| Hoogte [mm] | 66,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 232,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 182 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 436 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 63,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 96,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, BOSCH/BENDIX
| Hoogte 1 [mm] | 39 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Breedte 1 [mm] | 108,8 |
| Dikte 1 [mm] | 10 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, BOSCH/BENDIX
| Hoogte 1 [mm] | 39 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Breedte 1 [mm] | 109 |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,5 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 130 |
| Breedte 1 [mm] | 99 |
| Dikte 1 [mm] | 16,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, BOSCH/BENDIX
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10,8 |
| Artikelnummer paar | 629872 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OUT 3/8 24, INN M10x1.25
| Lengte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat 1 | OUT 3/8 24 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.25 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.25, OUT M10x1.25
| Lengte [mm] | 305 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.25 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.