Fiat 124 onderdelen
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
S80x3, Filter insert
| Schroefdraadmaat 1 | S80x3 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 86,5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -26%
55/15, H15, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, AFNOR NFR 15-601, Fiat 9.55523, DTFR 29D100 (MB 326.
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | AFNOR NFR 15-601, Fiat 9.55523, DTFR 29D100 (MB 326., NATO S-759, MTU MTL 5048, ASTM D3306 / D4656 /, SAE J1034, MAN 324 Typ NF, VW TL-774 C (G11), MB 326.2, BS 6580, JASO M325, BMW GS 94000 / N 600 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor tandriemaandrijving
| Aantal tanden | 23 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JEEP, FIAT, ALFA ROMEO, DELPHI
| Voor fabrikant | JEEP, FIAT, ALFA ROMEO, DELPHI |
| Compressor ID | CVC |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN
| Voor fabrikant | MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210, ASTM D4985
| Specificatie | GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 326.3, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110, Deutz DQC CB-14, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, PAG 46 YF, 5CVC, R 134a
| Kwaliteit | +Line Original |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110,0 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 5CVC |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, Staal
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -15%
Titanium, Staal
| Kleur | Titanium |
| Materiaal | Staal |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Programmeerbaar |
- -17%