Fiat 124 onderdelen
Driehoeksdraagarm, Plaatstaal, MD-TC-18053
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | MD-TC-18053 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
S80x3, Filter insert
| Schroefdraadmaat 1 | S80x3 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 86,5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Liter, Tank
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 700 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Tank |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 5.1 LV |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -26%
55/15, H15, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55/15 |
| Lamptype | H15 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, GM dexos2, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, BMW Longlife-04, MB 226.5, MB 229.31, MB 229.51 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-T2, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, GM dexos2, Renault RN0710, Renault RN0700, Porsche A40, Ford WSS-M2C917-A, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, BMW Longlife-04, MB 226.5, MB 229.31, MB 229.51 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Tripode-askoppeling
| Binnendiameter1 [mm] | 24,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 69,4 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Type askoppeling | Tripode-askoppeling |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | N27034700A |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Voor OE nummer | N2702870XA |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal, Schroefaansluiting, Geluidsensor, Met afdichtring
| Aantal nokken | 3 |
| Vorm | Ovaal |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE INTENSE |
- -38%
LED, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 14 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Lichtstrook [Lm] | 1350 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER LED SMART ECE H11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® 220 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® SILVER |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -39%
Geluidsensor, Met pakking, Zonder kabel, zwart
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M18x1.5, M14x1.5
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 212 |
| Materiaal | Staal |
| Gewicht [kg] | 0,45 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, M18 x 1,5, M14 x 1.5
| Hoogte [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat 1 | M18 x 1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14 x 1.5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 40 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.