Ferrari F430 Spider onderdelen
SAE J1704, SAE J1703, FMVSS 116 DOT 4, Jerrycan
| Specificatie | SAE J1704, SAE J1703, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4
| Specificatie | SAE J2360, API Other MT-1, API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, Volvo 97312, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M10x1,0, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 10 FR-6 CPU03 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zilver, Aluminium, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte [mm] | 43 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
CE, FCC, IC, zilver, grijs, Geschroefd
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Ventielkleur | Zilver |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, FCC, IC, zilver, zwart, Geschroefd
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Controleteken | CE, FCC, IC |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Ventielkleur | Zilver |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (I)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774G, MB 325.5, MAN 324 Type Si-OAT, DTFR 29C120 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (I)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774G, MB 325.5, MAN 324 Type Si-OAT, DTFR 29C120 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C
| Let op de serviceinformatie | |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17H, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Specificatie | US MIL-PRF-2105E |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| API specificaties | MT-1, GL-5, GL-4 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.01, Fiat 9.55535-GH2, Renault RN0700, VW 505.00
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 226.5, VW 502.00, GM dexos 2, Fiat 9.55535-T2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BMW Longlife-04, Renault RN0700, MB 226.5, Fiat 9.55535-T2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fiat 9.55535-M2, PSA B71 2296 / PSA B, API SN, API CF
| Specificatie | Fiat 9.55535-M2, PSA B71 2296 / PSA B, API SN, API CF, Renault RN0700, ACEA A3/B4, Renault RN0710, Fiat 9.55535-H2, GM-LL-B-025, Porsche A40, MB 229.1, MB 229.5 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, MB-Approval 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM-LL-B-025, Porsche A40, API SN, API CF
| Specificatie | GM-LL-B-025, Porsche A40, API SN, API CF, MB 229.1, ACEA A3/B4, PSA B71 2296 / PSA B, Fiat 9.55535-M2, MB 229.5, Renault RN0700, Renault RN0710, Fiat 9.55535-H2 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, MB-Approval 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 229.5, Fiat 9.55535-M2, API SN, API CF
| Specificatie | MB 229.5, Fiat 9.55535-M2, API SN, API CF, Fiat 9.55535-H2, ACEA A3/B4, MB 229.1, Porsche A40, GM-LL-B-025, PSA B71 2296 / PSA B, Renault RN0710, Renault RN0700 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, MB-Approval 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF
| Specificatie | VW 505.01, Ford WSS-M2C917-A, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, VW 505.00, PSA B71 2296, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 342 Type M2, ZF TE-ML 02B/05A/07A, DTFR 12B100 (MB 235.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAN 342 Type M2, DAF, DTFR 12B100 (MB 235., MAN M 3343 Typ M
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-PRF-2105E, MAN 341 Typ Z2, MAN M 3343 Typ M, MAN 342 Type M2
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mercon SP, GM Dexron III, GM Dexron VI, Mercon LV
| Specificatie | Mercon SP, GM Dexron III, GM Dexron VI, Mercon LV, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GM Dexron VI, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS
| Specificatie | GM Dexron VI, MB 236.41, BMW 83 22 0 397 114, Toyota Type WS (JWS, Mercon SP, GM Dexron III, Mercon LV |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Caterpillar TO-2, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 04D
| Specificatie | Caterpillar TO-2, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 04D, Allison C-4, Dexron III F, Volvo 97341, MAN 339 Z-2, ZF TE-ML 14A |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97341, MAN 339 Z-2, ZF TE-ML 04D, Allison C-4
| Specificatie | Volvo 97341, MAN 339 Z-2, ZF TE-ML 04D, Allison C-4, Ford Mercon, Caterpillar TO-2, MAN 339 Type V2, ZF TE-ML 14A, Dexron III F |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Allison C-4, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 14A
| Specificatie | Allison C-4, MAN 339 Type V2, Ford Mercon, ZF TE-ML 14A, Dexron III F, ZF TE-ML 04D, Caterpillar TO-2, MAN 339 Z-2, Volvo 97341 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.