Ferrari 348 Tb/Gtb onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300
| Bruto gewicht [kg] | 4,62 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 501 01 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055512, VW G 052 726
| Tariefpost | 27101983 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726 A2, VW G 060 726, VW G 055512, VW G 052 726, VW G 052 527 A2, VW G 052 512, VW G 052 178, VW G 052 171, Type A suffix A, TE-ML 09, Renk Doromat, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D2, ESR-M2C163-A, DEXRON IID ., DEXRON II ., Caterpillar TO-2, BOT 350 M3, BMW MTF LT-3 |
| , Allison C-4, 97340 | |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 14A, TE-ML 11A, TE-ML 04D, H55.6335.xx (G607), DTFR 13C140, 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 339 Typ L2, 236.7 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C, Volvo 97321, P >1900 mg/kg, MIL-L-2105D, API GL-5 LS |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C, Volvo 97321, P >1900 mg/kg, MIL-L-2105D, API GL-5 LS |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 6743-3 DVC, ISO 11158 HM, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 6743-3 DVC, ISO 11158 HM, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-2 HLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HM, AFNOR NF E 48-603 HM |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, BMW Longlife-98, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 6743-3 DVC, ISO 11158 HM, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 6743-3 DVC, ISO 11158 HM, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-2 HLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HM, AFNOR NF E 48-603 HM |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, BMW Longlife-98, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D
| Specificatie | VW TL-774F, Opel/GM 6277M, MB 326.3, Ford WSS-M97B44-D |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, Vat
| Specificatie | SAE J1703, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 6743-3 DVC, ISO 11158 HM, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 6743-3 DVC, ISO 11158 HM, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-2 HLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HM, AFNOR NF E 48-603 HM |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05C, Volvo 97310 |
| Specificatie | Scania STO 1 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05C, Volvo 97310 |
| Specificatie | Scania STO 1 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 766-Z, VW 501.14 TL 766-Z, MB 331.0, GMW 3356 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 Class 6, Ford WSS-M6C65-A2, FMVSS 116 DOT 4, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C, Volvo 97321, P >1900 mg/kg, MIL-L-2105D, API GL-5 LS |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, BMW Longlife-98, API SP/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 174 |
| Lengte [mm] | 277 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B13 |
| Pooluitvoering | 1 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Doos, Track day use
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 65 |
| Breedte 1 [mm] | 97,9 |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Versie | Track day use |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, CF, SL, A3/B4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00, VW 501 01 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.3, MB 226.5, FIAT 9.55535-G2, FIAT 9.55535-D2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, VW 505 00, VW 502 00, Deels synthetische olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, PSA B71 2300, MB 229.3 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kan, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Specificatie | FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4, SAE J1704 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificatie | SAE J1704, FMVSS 116 DOT 4, ISO 4925 class 4 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.