Ferrari 328 Gts onderdelen
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 229 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Aantal | 1 |
- -22%
Metaalbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 21 |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 42 |
| Netlengte [mm] | 679 |
| Netbreedte [mm] | 860 |
| Materiaal | Aluminium |
- -22%
| Gewicht [kg] | 35,48 |
| Voorspankracht [N] | 23000 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Nieuw onderdeel |
- -27%
Voor voertuigen met koppeling met treklager
| Gewicht [kg] | 35,46 |
| Voorspankracht [N] | 33500 |
| Centreringdiameter [mm] | 470 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Ruilartikel | |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 44,77 |
- -27%
50 x 46
| Gewicht [kg] | 7,9 |
| Binnendiameter [mm] | 250 |
| Buitendiameter [mm] | 400 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Nieuw onderdeel |
- -47%
Aluminium, Zonder droger
| Gewicht [kg] | 7 |
| Voor OE nummer | 1102872 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 505 |
| Netbreedte [mm] | 578 |
| Netdiepte [mm] | 20 |
50 x 46, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met koppeling met treklager, Zonder druklager
| Gewicht [kg] | 46,54 |
| Centreringdiameter [mm] | 470 |
| Voorspankracht [N] | 38000 |
| Aantal tanden | 24 |
| Spiebaan | 50 x 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met koppeling met treklager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel |
- -31%
PAG 46, R 134a, SD7H15, SANDEN
| Werkspanning (V) | 24 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 240 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | SD7H15 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -58%
PAG 100, R 134a, SD507, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 100 |
| Aantal groeven | 1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | SD507 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -66%
Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Gewicht [kg] | 3,01 |
| Lengte 2 [mm] | 89 |
| Binnendiameter [mm] | 60,1 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Hoogte [mm] | 105,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -27%
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,35 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -26%
Zwart, Geschroefd, Zonder sleutel
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 103 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vergrendelingsysteem | Zonder sleutel |
- -8%
Synthetisch, Jerrycan, DOT 4
| Gewicht [kg] | 22,47 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -31%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 4+
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4+ |
- -25%
Synthetisch, Fles, DOT 3
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Inhoud [liter] | 0,45 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -25%
R 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 11,88 |
| Positie / graad | R 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -26%
Electrisch, Rechts voor, voor voertuigen zonder automatische raamopener, Zonder elektro motor
| Gewicht [kg] | 2,612 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder automatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties |
| Artikelnummer paar | 851088 |
- -17%
Achteras, Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, KNORR
| Gewicht [kg] | 12,156 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Breedte [mm] | 247 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 109,5 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | KNORR |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 270 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder slotschroefset |
| WVA-nummer | 29105, 29087 |
- -32%
K-Jetronic
| Injectiesysteem | K-Jetronic |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 363,00 |
Zwart, PU (Polyurethaan)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 11 |
Zwart, PU (Polyurethaan)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 630 |
| Breedte [mm] | 7 |
M 12 x 1,25, 17,5
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 17,5 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Silver |
- -30%
Pt GE, SAE, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 0,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,16 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 2,4 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RA7WHPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -72%
Ti Poly-V, SAE, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET1 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -45%
Cu-core GE, M4/SAE, M12x1.25, 16 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Gold-palladium middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | A6GC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | GOLD PALLADIUM |
- -80%