Ds DS5 onderdelen
Buitenluchtfilter, BSG 70-135-024
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Componentennummer | BSG 70-135-024 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, BSG 70-145-023
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 294 |
| Breedte [mm] | 96 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Componentennummer | BSG 70-145-023 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Met schroeven, High carbon
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13 |
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M38 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras links en rechts
| Buitendraad [mm] | M38 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 41 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Componentennummer | BSG 70-310-025 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 70-500-003, voor tandriemaandrijving, Kunststof
| Aantal tanden | 19 |
| Componentennummer | BSG 70-500-003 |
| Waterpompuitvoering | Voor tandriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0382NN, Inlaatzijde, Intercooler, inlaatluchtkoeler
| Voor OE nummer | 0382NN |
| Inbouwplaats | Inlaatzijde, Intercooler, inlaatluchtkoeler |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Binnendraad, BSG 70-730-022, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 237 |
| Draadtype | Binnendraad |
| Componentennummer | BSG 70-730-022 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber met voering van stof, Midden, Voor
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Midden, Voor |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 47 |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Diameter 1/2 [mm] | 145 |
| Nominaal vermogen [W] | 284 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 145 |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 284 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA 6 GF 30, Polyamid 12, Stuk
| Gewicht [g] | 50 |
| Materiaal | PA 6 GF 30, Polyamid 12 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 569 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 30,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, 5SEL09C
| Werkspanning (V) | 12 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Compressor ID | 5SEL09C |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met meervoudige riemschijf, PAG 100 YF, ZEXEL, VCS12E
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Aantal groeven | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 100 YF |
| Voor fabrikant | ZEXEL |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | VCS12E |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, DENSO, R 134a, 5SEL09C
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 108 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 5SEL09C |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Manuale / Automatische versnelling, Met droger
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 525 |
| Netbreedte [mm] | 360 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder behuizing, 200x305x40, Met expansieventiel
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Afmeetingen radiateur | 200x305x40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met expansieventiel |
| Koelmiddel | R 134a |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 235 |
| Netbreedte [mm] | 311 |
| Netdiepte [mm] | 38 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), TRW, Aluminium
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 268 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), TRW, Aluminium
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 268 |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, ATE
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,09 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, B+D-D-Lin1.3-GND
| Nettogewicht [kg] | 8,71 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,5 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Klem | B+D-D-Lin1.3-GND, Pin "30" M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | 0292 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 12, 11, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 12, 11 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0093, M5 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M5, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13, 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.