Daimler Daimler Xj onderdelen
ISO 4925 (3+4), SAE J1703, DOT 4, DOT 3
| DIN / ISO | ISO 4925 (3+4) |
| Specificatie | SAE J1703 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4, DOT 3 |
- -68%
OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139
| Specificatie | OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139, JAP. STD JIS K2234, FRENCH STD NFR15-601, CN Std. GB 29743, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12, VW TL-774 D/G 12, VW TL-774 C=G 11, VW TL-774 C/G 11, VW G13 (VW TL 774 J), ROLLS-ROYCE MTL 5048, OPEL GME L1301, MWM 0199-99-2091/12, MTU MTL 5048, MB 325.5, MAN 324 type Si-OAT, MAN 324 typ NF, IVECO 18-1830, FORD ESD-M97B49-A, FIAT 9.55523, DEUTZ DQC CA-14, CUMMINS 85T8-2, CHRYSLER MS 7170, CASE IH JIC-501, BMW LC-97, BMW LC-87, BMW LC-18 |
- -65%
90600A2, 90070A2, 90019A2, 90004A2
| Alternatief artikel | 90600A2, 90070A2, 90019A2, 90004A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, Volvo 97312, Scania STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1805 |
| API specificaties | MT-1, GL-5 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met servotronic besturing, met spoorstangeinden
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstangeinden |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 484,00 |
- -23%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 525 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15,5 |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), zwart
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 60 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 380 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 39 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 39 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Slanglengte [mm] | 505 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 44 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 39 |
Zwevend remzadel, Gietijzer, 0 986 135 066
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 135 066 |
| Binnen breedte [mm] | 64 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
- -28%
Zwevend remzadel, Gietijzer, 0 986 134 066
| Remzadel uitvoering | Zwevend remzadel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | 0 986 134 066 |
| Binnen breedte [mm] | 64 |
| Zuigerdiameter [mm] | 42 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
- -28%
- -40%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Brembo
| Gewicht [kg] | 2,04 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 131,6 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 67,2 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
| WVA-nummer | 23293 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82512800 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -52%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,24 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte 1 [mm] | 58 |
| Hoogte 2 [mm] | 48 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 140,3 |
| Breedte 2 [mm] | 141,5 |
| WVA-nummer | 24487 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -53%
Teves
| Gewicht [kg] | 0,026 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Remsysteem | Teves |
| Aantal onderdelen (-delig) | 2 |
- -49%
Brembo
| Gewicht [kg] | 0,02 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 4 |
| Remsysteem | Brembo |
- -50%
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,28 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 97044000 |
- -45%
05/05, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 8,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 32,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/05 |
| Binnendiameter [mm] | 154,6 |
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28,3 |
| Steek wielbouten (mm) | 120,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 49,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 73,8 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,5 |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
- -42%
05/06, Buiten geventileerd, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 32,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/06 |
| Binnendiameter [mm] | 180 |
| Minimale dikte [mm] | 18,5 |
| Remschijftype | Buiten geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 120,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 67,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 73,8 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,5 |
| Buitendiameter [mm] | 305 |
- -40%
05/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/06 |
| Binnendiameter [mm] | 154 |
| Minimale dikte [mm] | 27 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 120,7 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 66,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,6 |
| Buitendiameter [mm] | 291 |
- -46%
05/05, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 10 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 34,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,3 |
| Type boring / aantal gaten | 05/05 |
| Binnendiameter [mm] | 155,3 |
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 49,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73,8 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,5 |
| Buitendiameter [mm] | 325 |
| Aanvullende informatie | PRO |
- -42%
Schijfremmen
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 305 |
- -55%
Schijfremmen
| Gewicht [kg] | 0,037 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 455 |
- -49%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET12P |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -39%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -37%
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | CET9 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -45%
Pt GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -45%
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -17%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
- -17%