×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu YRV onderdelen
Bougie Denso IK16TT
IK16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
IK16TT
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
€ 24,94
€ 21,95
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT12P
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT12P
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 15,28
€ 8,55
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Pioneer TS-G1320F Speakerset 250W 13cm Pioneer 0810515
0810515
Pioneer TS-G1320F Speaker 250W 13cm is uitgerust met een aantal extra montageopeningen zodat je G-reeks luidspreker makkelijk te monteren is in je auto. Dankzij de verbeterde power handling en high sensitivity performance produceren deze luidsprekers een diep basgeluid met een grotere impact en natu...
€ 55,65
€ 55,65
Tijdelijk uitverkocht
Eurol Vitence 5W-40 1 Liter
Ford WSS-M2C917-A, BMW Longlife-04, API SP, API CF
E100191-1L
| Specificatie | Ford WSS-M2C917-A, BMW Longlife-04, API SP, API CF, VW 502.00, ACEA C3, GM dexos 2, Renault RN0700 / 071, VW 505.00, VW 505.01, MB 229.31, PSA B71 2296 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
€ 8,02
€ 8,02
Tijdelijk uitverkocht
Speakers JBL JB STAGE1601C
JB STAGE1601C
JBL Stage 1 601C
6-1/2'' COMPO 200 WATTDe Stage Series coaxiale luidsprekers en componentluidsprekers maken de bekende JBL-prestatie aanzienlijk goedkoop. Polyproyleen woofers bieden een krachtige basis van de lage en middelste frequenties, terwijl PEI Balanced dome tweeters complementeren het full-...
€ 84,10
€ 84,10
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Startkabelset 300A Geïsoleerde Klemmen Carpoint 0177661
0177661
Deze Carpoint startkabels zijn de oplossing als de auto niet meer wil starten door een lege accu. Geschikt voor gebruik met 12 Volt accu&rsquos. De startkabels zijn kleur gecodeerd (rood en zwart) en hebben een lengte van 3 meter. Maximaal belastbaar tot 300 Ampère, met volledig geïsoleerd...
€ 24,19
€ 22,49
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Antenne Foliatec FT 34668
FT 34668
Foliatec FACT Antenne XS zwart - Lengte = 5,1cm
- past op alle courante types
- incl. adapters M5, M6 & M7
- let op: verwijderen alvorens een car wash in te rijden
- 16 V look
- 100% radio ontvangst
- rubber behuizing
€ 14,96
€ 14,96
Tijdelijk uitverkocht
Valvoline aircoreiniger Valvoline 1830262
1830262
Reinigingsschuim voor het conditioneren van de airconditioning in motorvoertuigen
 
€ 24,19
€ 20,80
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Antenne Mijnautoonderdelen AS AN11
AS AN11
Antenne Aero X, lengte 150mm. Zwart. 100% koper
Deze verchroomde antennes zijn allen voorzien van een anti-corrosie coating.
Worden geleverd met een inwendige draadmaat van M6 en 3 draadeind adapters M6 > M5, M6 > M6 en M6 > M7.
De Aero antennes zijn gemaakt van 100% koper, hierdoor is het radio on...
€ 16,95
€ 16,95
Tijdelijk uitverkocht
Speakers JBL JB STAGE1621
JB STAGE1621
JBL Stage 1 621
6,5'' 2-WAY 175 WATTDe Stage Series coaxiale luidsprekers en componentluidsprekers maken de bekende JBL-prestatie aanzienlijk goedkoop. Polyproyleen woofers bieden een krachtige basis van de lage en middelste frequenties, terwijl PEI Balanced dome tweeters complementeren het full-ran...
€ 59,89
€ 59,89
Tijdelijk uitverkocht
Simson Remreiniger Spray 400ml Simson 5321002
5321002
De Simson Remreiniger spray verwijdert vuil, olie, teer en vet van alle remonderdelen voor een optimale remprestatie. De spray heeft een intensieve en snel verdampende reinigingskracht voor een verlengde levensduur van de remschijf. Spray de remreiniger, ook zonder demontage, op het gewenste onderde...
€ 10,28
€ 10,28
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Valeo 575006
SBR (styrol-butadieen-rubber), Flat blade wisserblad, M+A+B
575006
| Snijbladmateriaal | SBR (styrol-butadieen-rubber) |
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Bijgevoegde adapter | M+A+B |
| Aantal | 1 |
€ 12,79
€ 6,65
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Accu Bodermann BMBM53520
BMBM53520
| Capaciteit | 12V 35Ah |
| Koudstartstroom (EN tenzij anders aangegeven) | 300 EN |
| Afmetingen (LxBxHxTH) | 187x127x200x220 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Bodembevestiging | B00 |
| Netto gewicht | 9,63 kg |
| EAN | 8717545592533 |
€ 123,30
€ 46,85
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Antivries Sonax SN 1837846
SN 1837846
Sonax 332.100 Antivriesconcentraat 250ml – Premium Winter RuitensproeiervloeistofBlijf veilig en behoud een helder zicht met de Sonax 332.100 Antivriesconcentraat 250ml. Speciaal ontwikkeld voor extreme winteromstandigheden voorkomt deze krachtige ruitensproeiervloeistof het bevriezen van het ruiten...
€ 2,19
€ 2,19
Tijdelijk uitverkocht
Antenne Simoni Racing SR ASR07
SR ASR07
Rubberen antenne met een lengte van 10,5 cm. Geschikt voor DAB+.
Universeel toepasbaar omdat ze voorzien zijn van M4, M5 en M6 draadaansluitingen waardoor ze op de meeste voertuigen op de weg gemonteerd kunnen worden.
€ 21,95
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint LED Lamp W5W T10 Wit Carpoint 0740010
0740010
Carpoint 12 Volt helder witte LED lamp type W5W te gebruiken als binnenverlichting. Met 1 helder witte LED. Wordt per twee stuks geleverd in een blisterverpakking.
€ 7,25
€ 4,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Eurol Coolant -26°C BS 6580 20 Liter NAT
Jerrycan, ASTM D3306, BS 6580
E504100-20L NAT
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D3306, BS 6580 |
€ 45,29
€ 45,29
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwisserblad Valeo 575000
SBR (styrol-butadieen-rubber), Flat blade wisserblad, M+A+C
575000
| Snijbladmateriaal | SBR (styrol-butadieen-rubber) |
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Bijgevoegde adapter | M+A+C |
| Aantal | 1 |
€ 10,28
€ 5,35
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Wieldoppen 13 inch J-Tec PP 4053
PP 4053
4-Delige J-Tec Wieldoppenset Discovery 13-inch zilverVerkrijgbaar in 13 t/m 16 inch en in 2 verschillende kleurenGeef je auto een moderne, sportieve uitstraling met J-Tec wieldoppen. J-Tec is meer dan alleen stijl - het staat voor moderniteit en sportieve prestaties en geeft je auto een dynamische l...
€ 34,94
€ 34,94
Tijdelijk uitverkocht
Ruitensproeiers Valma VL 1830508
VL 1830508
Deze kant & klare Valma ruitensproeiervloeistof is geschikt voor het gebruik in de zomer, lente en herfst. De vloeistof verwijdert zonder moeite aanslag en insecten van de voorruit en zorgt voor kristalheldere ruiten en een veilig en helder zicht. Inhoud 5 liter.
€ 7,50
€ 7,50
Tijdelijk uitverkocht
Sonax 03325000 RAV gebr.klaar 5L Sonax 1837634
1837634
SONAXRuitensproeier antivries, gebruiksklaar de betrouwbare reinigings- en vorstbeschermings-toevoeging voor de ruitensproeierinstallatie. Verwijdert olie, roest, zout en andere typische wintervervuilingen. Met super-reinigingskracht voor snellere verwijdering van strepen. Verhindert bevriezing van...
€ 22,98
€ 19,76
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset ABE C18016ABE
Vooras, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Sumitomo
C18016ABE
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 108,4 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 45,3 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Sumitomo |
| WVA-nummer | 23509, 23508, 23507 |
€ 39,98
€ 11,59
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint IJskrabber met handschoen Regenboog Carpoint 1723226
1723226
Maak de autoruiten ijsvrij met deze Carpoint ijskrabber met handschoen. Door de comfortabele handschoen blijven de handen droog en warm als u de autoruiten ijsvrij maakt. De schaafbreedte van de ijskrabber is 11cm.
€ 3,62
€ 3,15
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Carpoint Stoplichtkijker Carpoint 2423276
2423276
De Carpoint stoplichtkijker is de oplossing als de auto te dicht bij het verkeerslicht staat om deze goed te kunnen zien. Deze stoplichtkijker verbetert het zicht op het stoplicht in zo'n situatie. De lens is statisch hechtend en kan eenvoudig op de voorruit geplaatst worden. De stoplichtkijker h...
€ 5,80
€ 5,11
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Valma Ruitensproeiervloeistof Antivries Concentraat -60°C 1L Valma 1830840
1830840
Deze Valma ruitensproeiervloeistof concentraat is geschikt voor gebruik in de winter. De ruitensproeiervloeistof met antivries bevat een hoge concentratie ethanol, en voorkomt onverdund het bevriezen van het ruitensproeiersysteem tot -60°C. De ruitensproeier antivries is 100% vrij van Methanol en...
€ 7,85
€ 6,44
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032510
60/55, H4, Blisterverpaking
032510
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
€ 14,34
€ 12,91
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Motorolie Motul 109471
SP, C3, C2, VW 505 00 505 01
109471
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C3, C2 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, FIAT 9.55535-S3, FIAT 9.55535-S1 |
| Vrijgave van de fabrikant | OV 040 1547 - G30, OV 040 1547 - D30, MB 229.52, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
€ 172,01
€ 72,25
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Elring 952.850
M12x1,25x11, 14 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
952.850
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x11 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 4,11
€ 3,41
- -17%
Tijdelijk uitverkocht