Daihatsu Trevis onderdelen
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, A, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Recommended for Use, Ford MERCON®, Allison C4, ZF TE-ML 14A
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, Met lager
| Meerdelig | Driedelig |
| Steek wielbouten (mm) | 202 |
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -35%
E9 90R-01229/1222, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Akebono
| Controleteken | E9 90R-01229/1222 |
| Hoogte 1 [mm] | 44,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 44,3 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 91,9 |
| Breedte 2 [mm] | 121,9 |
| Dikte 1 [mm] | 14,8 |
| Dikte 2 [mm] | 15,3 |
| MAPP code beschikbaar |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -14%
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,88 |
| Breedte [mm] | 92,1 |
| Dikte [mm] | 16,3 |
| Hoogte [mm] | 44,4 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 122,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 15,3 |
| WVA-nummer | 24230, 24229 |
| Aantal klemmen | 4 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, R-M12×1,25-2
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25-2 |
| Gewicht [kg] | 0,478 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Box
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Box |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -48%
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.