Daihatsu Trevis onderdelen
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, TOKICO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | TOKICO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 17 |
| Artikelnummer paar | 740471 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 130 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Aantal tanden | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Dikte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 11,2 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 55 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 211 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Aluminium
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 111 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Haakse kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwde magnetische sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 138 |
- -55%
Zwart, M8 x 1,25
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13, 17 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25, M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 94 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | ADD68633 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | ADD68632 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HITACHI, E9 90R 01107/195, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 108,7 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 45,5 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Voor fabrikant | HITACHI |
| Controleteken | E9 90R 01107/195 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -57%
Met ingebouwde ABS sensor, Met ingebouwd wiellager
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor, Met ingebouwd wiellager |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte 1 [mm] | 67 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 139 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 90080-43037
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
| Voor OE nummer | 90080-43037 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 295 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0, BANJO 10.0 MM
| Lengte [mm] | 505 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | BANJO 10.0 MM |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 15 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 55 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 13,2 |
| Buitendiameter [mm] | 234 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.