Daihatsu Terios onderdelen
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 2 [mm] | 37,5 |
| Breedte 1 [mm] | 24 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan
| Breedte [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aantal groeven | 4 |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), SUMITOMO, J3226010
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Artikelnummer paar | J3226010 |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), SUMITOMO, J3216010
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Artikelnummer paar | J3216010 |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter
| Inbouwplaats | Links achter |
| Lengte [mm] | 1735 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Binnendiameter 2 tot [mm] | 75 |
| Binnendiameter 2 van [mm] | 66 |
| Binnendiameter 1 tot [mm] | 21 |
| Binnendiameter 1 van [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -19%
Doos, massief, Zonder schroeven, Geolied
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 103 |
| Minimale dikte [mm] | 14 |
| Gewicht [kg] | 10,92 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 273 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -2%
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Sumitomo |
| WVA-nummer | 21650 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief
| Draaimoment [Nm] | 103 |
| Minimale dikte [mm] | 15 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 16 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 273 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 287 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,51 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 215 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 3 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,25
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,25 |
| Inhoud [liter] | 0,26 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles, 0,5
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 0,5 |
| Inhoud [liter] | 0,55 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Liter, Fles
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 1500 |
| Nat kookpunt [°C] | 157 |
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Fles |
| Aantal | 1 |
| Inhoud [liter] | 1,1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glad, Metaal
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 29 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 78 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.