Daihatsu Terios onderdelen
Cu-core GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9MCC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Ultra White DBL |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VKN 604, Met ingebouwde ABS sensor
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 604 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22x1,5
| Lengte [mm] | 539 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 24 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 23 |
| Lengte 2 [mm] | 56 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 69 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 69 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 52 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 68 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Manueel
| Breedte [mm] | 27 |
| Diameter [mm] | 50 |
| Spanrolbediening | Manueel |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | 8 |
| Aantal schakels | 132 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6,35, Geruisloze ketting, Tandketting, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | 6,35 |
| Aantal schakels | 158 |
| Kettingtype | Geruisloze ketting, Tandketting, Gesloten ketting |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1580 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1880 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 2 [mm] | 37,5 |
| Breedte 1 [mm] | 24 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan
| Breedte [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aantal groeven | 4 |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.