Daihatsu Terios onderdelen
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Plus 150 Gigalight BL |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 28 |
| Buitendraad 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 200 |
| Lengte 2 [mm] | 200 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 258 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 4 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super 4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET10P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5,9 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC7BMC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Metaal
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 196 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,8 |
| Diameter 2 [mm] | 62,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,5 |
| Hoogte [mm] | 66,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR Cap Small New Model(Jap.) Openingsdruk : 0,9BAR
| Diameter 1 [mm] | 16 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 8mm
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Pasvorm | Universeel |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 15mm
| Binnendiameter 1 van [mm] | 15 |
| Diameter [mm] | 25 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR Rubberen dop 17mm
| Diameter 1 [mm] | 18 |
| Pasvorm | Universeel |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 17,86 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 17 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 22,22 x 2,62 mm
| Diameter 1 [mm] | 22,22 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 2,62 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR O-Ring 38 x 4 mm
| Diameter 1 [mm] | 38 |
| Pasvorm | Universeel |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte 1 [mm] | 4 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR Cap Small New Model(Jap.) Openingsdruk : 1,1BAR
| Smalle uitvoering | |
| Productieland van het voertuig | Japan |
| Pasvorm | Universeel |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PLAAT GEOLIED PLAAT 800 X 400 X0.8
| Oppervlakte | Geolied |
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Universele plaat | Plaat |
| Pasvorm | Universeel |
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 400 |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Materiaal | Staal |
| Plaat dikte [mm] | 0,8 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS Met plaatverlichting en achteruitrijlicht . 220 x 140 met reflector
| Artikelnummer paar | 9902925 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met reflector |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 140 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht, Met kentekenplaatverlichting |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OPTIEK L.& R. SAE 167X106 H4 -STDLICHT
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Let op technische data | |
| Pasvorm | Universeel |
| Lichtfunctie | Zonder zijlicht |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lengte [mm] | 167 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 73,5 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -36%
Achter het dashboardkastje, Carbon filter, CU 1827, FP 1827
| Inbouwtijd [min] | 25 |
| Inbouwplaats | Achter het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 185 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 1827 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 1827 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.