Daihatsu Terios onderdelen
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Xenon Blue WS |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
K20TT, 90080-91204, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90080-91204 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5, wit, NTC
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 330 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
DOT 4, ABS
| Gewicht [g] | 256 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Voor fabrikant | ABS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SL, ACEA A3/B4, Jerrycan, 10W-40
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte van steunpoot [mm] | 10 |
| Lengte van steunpoot [mm] | 12,1 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 5,5 |
| Lengte 2 [mm] | 17,5 |
| Kopbreedte [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 27,2 |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.