Daihatsu Terios onderdelen
Links voor, M14X1,5, M12X1,5
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 32 |
| Totale lengte [mm] | 168 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Binnendraad [mm] | M14X1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12X1,5 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, M14X1,5, M12X1,5
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 32 |
| Totale lengte [mm] | 168 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Binnendraad [mm] | M14X1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12X1,5 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
For 7-blade fan, Per ventola 7 pale
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 124 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Technisch informatienummer | For 7-blade fan, Per ventola 7 pale |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SUMITOMO, E9 90R-01702/053
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Controleteken | E9 90R-01702/053 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, Met koppelingdrukplaat, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Diameter [mm] | 190 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Nokkenas, Gesloten ketting, Tandketting
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 158 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aantal tanden | 42 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Met schroeven, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, 16100-29117, Met pakking, Messing
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 16100-29117 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Messing |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, MHK 501050
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | MHK 501050 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 135 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ABS sensorring, Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SUMITOMO
| Breedte [mm] | 40 |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228,6 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links en rechts
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Vooras onderaan
| Inbouwplaats | Achter, Vooras onderaan |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, blauw, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, LED
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, LED, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, LED, P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H11, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 38 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Lengte [mm] | 187 |
| Koudstartstroom EN (A) | 300 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, GL2304
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | GL2304 |
| Standaardmaat |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Set, GL1884
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | GL1884 |
| Standaardmaat |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, GL2030
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | GL2030 |
| Standaardmaat |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Set, GL2301, zonder bevestigingsnokken
| Hoeveelheid | Set |
| Componentennummer | GL2301 |
| Standaardmaat | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder bevestigingsnokken |
- -36%