Daihatsu Terios onderdelen
- -53%
- -54%
- -39%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,156 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 93 |
| Breedte [mm] | 25 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3 jaar garantie, KZAS-0
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Type | KZAS-0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -30%
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1013 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -15%
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1440 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1640 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1680 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1583 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1818 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Stoffilter, LAK 155, LAO 155
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,9 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 178,0 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 155 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 155 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 359
| Nettogewicht [g] | 21 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 155,0 |
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 20,0 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 359 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,60 |
| Nettogewicht [g] | 255 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,1 |
| Materiaal pakking | Kunststof |
| Lengte [mm] | 249,5 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Hoogte [mm] | 41,0 |
| Filter type | Filter insert |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met engelse draad
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 211 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,0 |
| Diameter 2 [mm] | 64,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 68,0 |
| Hoogte [mm] | 66,4 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Draadtype | Met engelse draad |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 60 |
| Gewicht [kg] | 1,8 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 307 |
| Lengte 2 [mm] | 499 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,4 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ADVENTURE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 187 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Breedte [mm] | 253 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Gewicht [kg] | 1,053 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 114,1 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 49,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| WVA-nummer | 21650 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82031200 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 18,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 21,1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 89,2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,16 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WMPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8DMC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9MCC4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.