Daihatsu Terios onderdelen
Nokkenas, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 158 |
| Kettingtype | Simplex |
| Aantal kettingen | 1 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 7 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Centreringdiameter [mm] | 22 |
| Inbouwdiameter [mm] | 262 |
| Binnendiameter [mm] | 152 |
| Diameter [mm] | 222 |
| Aantal tanden | 20 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driedelig
| Diameter [mm] | 190 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Centreringdiameter [mm] | 22 |
| Inbouwdiameter [mm] | 241 |
| Binnendiameter [mm] | 126 |
| Aantal tanden | 20 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Voor OE nummer | 48531B4010 |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 21 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, M14X1,5, M12X1,5
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 32 |
| Totale lengte [mm] | 168 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Binnendraad [mm] | M14X1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12X1,5 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, M14X1,5, M12X1,5
| Inbouwdiameter [mm] | 16 |
| Totale hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 32 |
| Totale lengte [mm] | 168 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Binnendraad [mm] | M14X1,5 |
| Buitendraad [mm] | M12X1,5 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ABS sensorring, Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 93 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder riemschijf, voor multiriemaandrijving
| Aantal draadboringen | 3 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, 1920KP, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 1920KP |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, SUMITOMO
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | SUMITOMO |
| Voor remschijfdikte [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 729152 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 130 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 135 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12x1,5, wit
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1/8x28 BSPT, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 35,0 |
| Openingstemperatuur | 78 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 35,0 |
| Openingstemperatuur | 84 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 28 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 47,0 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Diameter 2 [mm] | 33 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A, API GL4+
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 08, VW 501 50 (G50), Ford ESD-M2C 175-A |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4+ |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02D/08, Volvo 97305, Renault Trucks, MAN 341 Typ E3, IVECO, Eaton Extended Drain, DAF, 341 Typ Z3 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL3+ |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wuling, Toyota, Nissan, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, API SN + RC, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN, VW 504 00/507 00, Porsche C30
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, ACEA C3, 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN, VW 504 00/507 00, Porsche C30
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, ACEA C3, 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN, VW 504 00/507 00, Porsche C30
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, ACEA C3, 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.