Daihatsu Terios onderdelen
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 154 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 11,5 |
| Gewicht [kg] | 1,73 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 288 |
| Buitendiameter [mm] | 127 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer, voor voertuigen met standaard chassis
| Dikte 1 [mm] | 11,8 |
| Gewicht [kg] | 1,8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 274 |
| Buitendiameter [mm] | 127 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, wit
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorkant, ACM (Polyacryl-Rubber), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 8,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73,5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 780 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1820 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1880 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Zonder veer
| Diameter [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 41 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder veer |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
NTC
| Werkspanning (V) | 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, wit, NTC
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter, Zonder frame
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 186 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder frame |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 66 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16 UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gemoffeld, Wielzijde, Constante snelheid askoppeling, Met ABS-ring
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Lengte [mm] | 175,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 24 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 19 |
| Diameter o-ring [mm] | 52 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Aandrijfas | Met ABS-ring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 37,7 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 66,5 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 287,1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
12x1,25, Enkelvoudigedraagarm, Links voor, BS-602R
| Buitendraad [mm] | 12x1,25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 80 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Artikelnummer paar | BS-602R |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14X1,5, Links voor, BS-604R
| Buitendraad [mm] | M14X1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 18 |
| Totale hoogte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Artikelnummer paar | BS-604R |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.