Daihatsu Terios onderdelen
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
HB3, Doos, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
- -38%
Met adapter, Met pakkingen, Met aansluitstuk, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter, Met aansluitstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyamid 6, POM (Polyoxymethylen) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 4, 3 |
| Buislengte [mm] | 2500 |
| Nominale waarde [mm] | 4,5 |
| Aantal | 159 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H8, PGJ19-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | H8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-1 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-40, Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | Porsche A40, Ford WSS-M2C937-A, VW 505 00, VW 502 00, VW 502 00/505 00, BMW Longlife-01, MB 229.3, MB 229.5 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Vooras, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 34 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H4, P43t-38
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3, DOT 4 LV
| Let op de serviceinformatie | |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Ford M2C200-C3, Ford M2C200-C2, VW 501 50
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Specificatie | Ford M2C200-C3, Ford M2C200-C2, VW 501 50, Volvo 97308, PSA B71 2330, NISSAN MT-XZ, NISSAN MT-XZ TYP JR, NISSAN MT-XZ TYP TL, LAND ROVER MTF-94, JWS 227, Fiat 9.55550-MZ1, Fiat 9.55550-MX3, BMW MTF LT-3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1, ISO 4925 Class 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1, ISO 4925 Class 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.